Україна запровадить безвіз ще з двома країнами

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підписання угоди про взаємне скасування візових вимог з Еквадором та Північною Македонією.

Про це пише Корреспондент.net

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду, на якому були присутні на підписання угоди з Еквадором уповноважений посол України в Перу Ігор Тумасов, а з Північною Македонією – посол України в Скоп’є Наталія Задорожнюк.

Проект угоди з Еквадором передбачає, що громадяни України зможуть перебувати на території Еквадору протягом терміну до 90 днів, який поновлюється ще на 90 днів протягом одного року з доти першого в’їзду в країну. Аналогічні умови на перебування в Україні і для громадян Еквадору.

Республіка Еквадор — країна в Південній Америці, що межує на півночі з Колумбією, сході і півдні з Перу, на заході омивається Тихим океаном. Населення становить близько 16,62 млн осіб (2017). До основних природних багатств Еквадору відносять нафту (запаси 3,4 млрд бар.), природний газ (запаси 9,8 млрд м³) та банани, торгівля якими приносить країні найбільші прибутки.

Угода з Північною Македонією передбачає, що громадяни держав сторін договору можуть перебувати на території іншої держави без віз не більш ніж 90 днів протягом 180 днів.

Македонія – країна розташована у центральній частині Балканського півострова. Межує на заході з Албанією, на сході з Болгарією, на півночі з Сербією та Косово і на півдні з Грецією. Площа території – 25 713 км². Столиця – Скоп’є. Населення 2,1 млн. осіб.

Нагадаємо, з квітня діє безвіз між Україною та Таїландом. Також, в лютому розпочав діяти безвіз з Уругваєм.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа