Ukraïner представив відео для іноземців про невідому Україну

Медіапроєкт Ukraїner представив відео «Explore Ukraine!», орієнтоване на іноземців. Прем’єра відбулася на новому англомовному YouTube-каналі проєкту Ukrainer in English. До відео увійшли зйомки трирічного дослідження України, що супроводжуються англійськими субтитрами. Це вражаючі кадри, зняті переважно за допомогою квадрокоптера під час першого кола експедиції Ukraїner. Воно тривало із червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали вже понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net

«Це відео для ваших друзів за кордоном. За 40 хвилин їхнього часу ви зможете показати їм, якою є Україна: від пеліканів на Півдні до одного з перших хмарочосів Європи у Харкові; від вражаючої Прип’яті до Боржавської вузькоколійки на Заході. Просто надішліть їм посилання на це відео», — йдеться на сторінці медіапроєкту Ukrainer in English у Facebook. 

Наразі команда Ukraїner вирушила вже у друге експедиційне коло, аби зафіксувати те, що не вдалося зробити в першому.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року команда Ukraїner презентувала книгу про експедиції Україною — «Ukraïner. Ukrainian Insider». Це англомовна версія книги «Ukraїner. Країна зсередини», що стала найбільш продаваною на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», а також була серед трьох номінантів на гран-прі «BookForum Best Book Award-2019» та отримала дві додаткові відзнаки.

Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До роботи над проєктом залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять десятьма мовами.