Українець хоче пройти пішки з Києва до Лісабону

Таку нестандартну мандрівку вирішив втілити у життя 35-літній киянин Валентин Черненко, в колишньому професійний хокеїст.

Довжина маршруту складе 5000 км і проляже по всій Європі з Києва аж до Лісабону. Мандрівник планує вкластись у 180 днів.

Ідея такої подорожі виникла у Валентина після автопробігу п’ятьма європейськими країнами. Побачивши, що левову частку бюджету склали витрати на автомобіль (страховка, заправка, паркінг, оплата доріг), він вирішив наступну свою екстремальну подорож пройти виключно пішки, не користуючись при цьому жодним транспортом.

“До нас уже не вперше надходять заявки на максимальну тривалість пішохідної подорожі. Серед найцікавіших заявок — проходження периметру Європи пішки і навіть на одиночну пішохідну навколосвітню подорож. Але жоден з цих планів не був реалізований. Ми сподіваємось, що ця амбіційна заявка завершиться успіхом” –повідомила керівник Нацреєстру рекордів Лана Вєтрова

Колишній хокеїст хоче особисто вияснити, наскільки важко фізично, морально та фінансово пройти такий шлях пішки.

У мандрівку Валентин вирушив 5 квітня, деталі своєї подорожі висвітлює на сторінках у соціальних мережах, а також на особистому блозі travelobzor.com.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Теги: