Українські авіакомпанії офіційно скасували рейси до 11 травня 2020

Українські авіакомпанії МАУ, SkyUp Airlines, Motor Sich та Windrose повідомили про продовження скасування авіарейсів до 11 травня 2020.

Дане рішення було прийнято через продовження дії карантину кабінетом Міністрів України 22 квітня 2020.

Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину”, – зазначив Максим Степанов.

МАУ

В МАУ повідомили про подальше вимушене скасування рейсів до 11 травня 2020. Ознайомитися з переліком скасованих рейсів через Covid-19 а також можливостями зміни і обміну авіаквитків можна на сайті авіакомпанії.

Пасажирам, чиї рейси було скасовано, в компанії пропонують обміняти невикористаний квиток на промокод, який може бути використаний для оплати нового квитка або додаткових послуг МАУ протягом двох років.

SkyUp

Продовження карантину до 11 травня також вплине на умови відшкодування квитків на рейси SkyUp, придбаних на цей час.

Компанія пропонує перебронювати квиток на пізніший термін протягом року від дати першого рейсу в бронювання. Винятком є періоди 24.12.2020 – 10.01.2021, 05.03 – 10.03.2021. Також, можна отримати повне відшкодування квитків відповідно до умов тарифу.

Windrose

Через продовження карантину у Windrose анонсували закриття авіарейсів до 19 травня 2020.

В компанії наголошують, що зміна дати та напрямку вильоту на міжнародних рейсах можлива до 31 грудня 2020 року. На внутрішніх авіарейсах зміну дати та напрямку дозволено необмежену кількість разів до 31 грудня 2020 року.

Також для зручності пасажирів надається можливість заміни одного міжнародного напрямку на три перельоти Україною.

Motor Sich

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, авіакомпанія Мотор Січ припиняє виконання всіх регулярних рейсів до 12 травня 2020 року.

Пасажири, що мають авіаквитки на рейси авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту в період до 12 травня 2020 року можуть звернутися до контактного центру авіакомпанії або в туристичне агентство, де був придбаний авіаквиток, для вирішення питань повернення коштів або перенесення вильоту на більш пізню дату.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

За матеріалами: Lowcostavia


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.