Українські туристи застрягли на Занзібарі через несправність літака

Приблизно 180 пасажирів SkyUp з 13 лютого не можуть повернутись в України із Занзібару.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що туристи застрягли на острові через зламаний літак.


Рейс PQ 1972 «Занзібар — Анталія — Київ» переносять третій день поспіль, повідомив один із пасажирів рейсу Антон Ткачов. Він розповів, що пасажирам декілька раз доводилось проходити всі перевірки та реєстрації в аеропорту, проте рейс постійно переноситься.

Ткачов скаржиться, що готелі куди розселили пасажирів, були проплачені тільки до 3 години ночі (погодинно). А заселили десь о 23:00. Тобто максимум можна було поспати 3-4 години, але і спати в цих готелях було важко через погані умови.

Водночас туроператор Join Up заявив, що компанія зробила все можливе для розселення туристів. Проте через високий туристичний попит, вільних місць в готелях зараз немає.

Як повідомляють в Avianews, через специфіку роботи одного з клапанів заправки Boeing 737-800, час заправки літака збільшився. Тому, під час посадки на дозаправку в єгипетському місті Луксор потрібно було б висадити пасажирів в термінал. Однак в Єгипті могли відмовити в обслуговуванні рейсу. У разі, якщо авіаперевізник не вирішить питання з місцем дозаправки, з Києва в Занзібар іншим літаком 16 лютого доставлять необхідний клапан. 

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.