Українці, що евакуювалися до Польщі, можуть отримати додаткову грошову допомогу

Грошова допомога від ООН для українців, які евакуювалися до Польщі під час війни.

ООН надає грошову в розмірі від 600 злотих допомогу для українців, що виїхали до Польщі під час вийни. В рамках програми можна отримати 700 злотих на себе і по 600 злотих на наступних чотирьох членів сім’ї раз на місяць протягом щонайменше трьох місяців. Для отримання допомоги потрібно записатися на прийом до центру ООН з прав людини у Варшаві на вулиці Гороховській 316/320. Згодом аналогічні центри обіцяють відкриюти і в інших польських містах.

Алгоритм отримання допомоги:
1. Вказати свій польський номер телефону.
2. На зустріч у центр потрібно взяти паспорт та документ, у якому вказана дата в’їзду до Польщі (дата має бути пізніше 24 лютого).
3. В центрі потрібно надати відбитки пальців (важливо, що ця процедура жодним чином не пов’язана з наданням статусу біженця тому, хто звернувся!).
4. Надалі очікувати на смс-повідомлення після реєстрації з унікальним кодом BLIK та сумою допомоги.
5. Протягом 7 днів з моменту одержання смс потрібно разово зняти всю суму допомоги у банкоматі, обравши операцію “BLIK зняття” та за допомогою паролю, який також надійде в смс після реєстрації.

Через місяць має надійти наступне смс з кодом, сумою та паролем для зняття грошей у банкоматі. Якщо дані для зняття готівки втрачені, потрібно знову особисто до центру ООН з прав людини.

Схожі корисні матеріали:

Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європ

Теги: