Українцям доведеться здавати тест на коронавірус під час поїздок в Болгарію

Від 30 липня 2020 року мандрівникам з України доведеться надати негативний ПЛР-тест на коронавірус, проведеного за останні 72 години, під час поїздки до Болгарії.

Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство охорони здоров’я Болгарії.

Окрім України, з 28 липня робити тестування доведеться громадянам Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косово, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту

Тест на ПЛР не потрібен особам, які прибувають з країн-членів ЄС, Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, країн Шенгену, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю. Вони не підлягають 14-денному карантину.  

Нагадаємо, з 16 липня громадяни України знову могли без обмежень в’їжджати до Болгарії. Українцям було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без тесту на коронавірус


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.