Українцям не доведеться здавати тест на коронавірус після повернення з Єгипту і Албанії

Після повернення з Єгипту та Албанії громадянам України не потрібно проходити обсервацію чи робити тестування на Covid-19.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

Щойно Уряд змінив критерії щодо країн, які відносяться до “червоної зони”. Тепер після повернення з Єгипту чи Албанії НЕ ПОТРІБНО проходити 14-денну обсервацію/самоізоляцію або робити тестування на COVID-19.“, – повідомив міністр.

Він зазначив, що уряд очікує позитивних рішень і за іншими туристичними маршрутами.

Уряд Албанії вирішив відкрити кордони для іноземних туристів ще з 1 червня 2020. Крім того, влада країни раніше пообіцяла компенсувати туристам з України вартість тестування на коронавірус, для уникнення обов’язкової самоізоляції після повернення.

Влада Єгипту дозволила з 1 липня відновити міжнародне авіасполучення до головних морських курортів країни для іноземців. Також влада країни хоче зменшити вартість туристичних віз на літо 2020 та вдвічі зменшать вартість доступу до археологічних пам’яток та музеїв.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.