Українцям радять влітку планувати відпустки всередині країни

Держагенство з розвитку туризму радить українцям планувати відпустки цього літа всередині країни, враховуючи ситуацію, що склалась за кордоном через коронавірус.

Про це заявила глава відомства Мар’яна Олеськів в ефірі “Україна 24”, передає УНІАН.

Я б радила планувати відпустку в Україні. Перш за все, щоб підтримати вітчизняну туристичну галузь. Хоча у нас не настільки був відсоток іноземних туристів, як в інших країнах, – близько 13% туристів в Україні були іноземці. Але все ж їх витрати становили близько третини всіх надходжень від туризму в Україні. Важливо підтримати сферу і зберегти робочі місця“, – сказала вона.

При цьому очільниця відомства наголосила, що підприємці зі сфери туризму повинні піти людям назустріч.

Я розумію, що сьогодні курортні місцевості через високий попит підіймають ціни. Ми будемо проводити зустрічі для того, щоб запускати інформаційну кампанію по місцях, які не підвищують ціни і які не дуже відомі. Сфера, своєю чергою, повинна консолідуватися і створити цікавий туристичний продукт. Ці переговори ми ведемо з багатьма. У нас бізнес не завжди думає на перспективу, але зараз є шанс, і його потрібно використовувати“, – сказала вона.

До речі, головні новини щодо планування відпустки в європейські країни можна переглянути за посиланням.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.