Укрзалізниця: запрацювало пряме сполучення Дніпро-Перемешль

Укрзалізниця запроваджує в дію два безпересадкових вагони у напрямку з Дніпра до Перемишля.

Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

“Укрзалізниця продовжує реалізовувати обрану стратегію — покращувати залізничну логістику як у межах України, так і в міжнародному сполученні. Тепер і жителям Придніпров’я пропонується додаткова опція подорожі до Європи. Зокрема, у графіку руху пасажирських поїздів на цей рік передбачено курсування двох безпересадкових вагонів Дніпро — Перемишль.” – йдеться у повідомленні.

З 19 квітня 2019 року безпересадкові купейні вагони Дніпро – Перемишль курсуватимуть з Дніпра у складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка – Львів та перепричеплені на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів — Перемишль.

Зворотно вагони курсуватимуть з 20 квітня 2019 року в складі поїзда № 35/36 Перемишль – Одеса з перепричепленням у Львові до поїзда № 70/69 Львів – Маріуполь.

Як зазначають у компанії, вартість квитка залежить від курсу валюти в день його купівлі. Станом на сьогодні повна вартість – 1814,32 грн, дитячий квиток коштує 1161,76 грн.

Дістатися польського міста, не виходячи з вагона, жителі Дніпра та регіону зможуть цілорічно по датах, зазначених у розкладі руху пасажирських поїздів.

ЯК ЗНАЙТИ КВИТКИ НА ПОЇЗД УКРЗАЛІЗНИЦІ?

Поради та лайфхаки

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа