Купувати квитки Укрзалізниці можна за три місяці до поїздки

З 1 червня купувати квитки на потяги Укрзалізниці можна за 90 днів до поїздки. До тих пір квитки на потяги можна було купити за півтора-два місяці до дати відправлення.

«Збільшення терміну продажу проїзних документів з 45-60 діб до 90 діб дозволить пасажирам планувати свої поїздки набагато ефективніше, а АТ« Укрзалізниця »- гнучко реагувати на попит і заздалегідь призначати поїзди на найбільш популярні дати та напрямки», – заявили на підприємстві.

Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила продаж квитків на потяги по Україні. Крім того, з 1 червня 2020 планується запустити 42 поїзди з яких 10 – Інтерсіті+ та 32 – далекого сполучення.

«Ми очікуємо запуску з 1 червня 42 поїздів, з яких 10 – Інтерсіті+ і 32 – далекого сполучення. Це приблизно третина нашого повного обсягу перевезень у далекому сполученні. В першу чергу, ми зараз готуємо рухомий склад Інтерсіті, СВ та купе. Будемо моніторити ситуацію щодо поширення вірусу та дамо додаткову інструкцію щодо роботи плацкартних вагонів», – зазначив в.о. голови правління Іван Юрик.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.