Укрзалізниця посилила заходи безпеки під час поїздок

В Укрзалізниці готові відновити курсування поїздів з врахування усіх рекомендації та нових правил МОЗ.

Про зміни повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитись не більше двох осіб. Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Посилили і обробку постільної білизни під час прання. Таким чином ми зможемо забезпечити всі передбачені санітарні норми з урахуванням обмежень», — розповів в.о. голови компанії Іван Юрик.

Крім того, під час рейсу провідники повинні будуть щогодини проводити прибирання – мити санвузли, підлоги, протирати поручні, дверні ручки, кнопки та інше. Також, в кожному вагоні встановлять санітайзер, яким зможуть користуватись усі пасажири.

Персонал поїзду буде повністю забезпечений засобами індивідуального захисту та пройде спеціальний додатковий інструктаж та медогляд.

«До відновлення перевізного процесу в новому форматі мають підготуватися не лише залізничники, а й пасажири. Зокрема, для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона», — пояснив Іван Юрик.

З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Також, з 1 червня купувати квитки на потяги Укрзалізниці можна за 90 днів до поїздки.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.