Укрзалізниця відновлює курсування Інтерсіті+ Київ-Харків

З 25 вересня УЗ запустить швидкісні поїзди Інтерсіті+ №724/723 Київ – Харків.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Зокрема, поїзд курсуватиме щоденно і зупинятиметься на станціях Дарниця, Миргород та Полтава Київська. Пасажирів обслуговуватимуть електропоїзди Hyundai. Загалом між Києвом та Харковом  курсуватимуть три швидкісні поїзди.

Крім того, у зв’язку з плановими колійними роботами у період з 15 по 23 жовтня замість поїзда №724/723 Київ — Харків курсуватиме поїзд №720/719 Київ — Харків. Зі столиці він відправлятиметься 15, 16, 18, 22 та 23 жовтня, з Харкова — 16, 17, 19, 23 та 24 жовтня. Цей поїзд робитиме зупинки в Борисполі, Гребінці, Миргороді, Полтаві та на інших станціях. Після завершення ремонтних робіт Інтерсіті+ №724/723 Київ — Харків відновить курсування.

В УЗ нагадують, що всі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Швидкісні поїзди також обладнані бактерицидними випромінювачами, які здійснюють додаткову дезінфекцію повітря та знезараження поверхень у салонах вагонів.

Ознайомитися з розкладом та придбати квитки на поїзд можна на офіційному сайті компанії та в залізничних касах.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.