Укрзалізниця відновлює курсування “Подільського експресу”

З 17 липня Укрзалізниця відновить курсування поїзду №769/757-770/758 Київ – Кам’янець-Подільський – Могилів-Подільський. Поїзд робитиме зупинки у Вінниці, Жмеринці, Хмельницькому та інших містах.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Курсування «Подільського експреса» відновлюється з 17 липня, коли він о 14:55 вирушить з Києва та прибуде в Кам’янець-Подільський о 22:49. У парні числа до складу поїзда включатиметься група вагонів до Могилів-Подільського.“, – йдеться у повідомленні.

У зворотному напрямку поїзд курсуватиме з 18 липня. Відправлення з Кам’янець-Подільського о 00:55, з Могилів-Подільського о 02:20, прибуття до Києва о 09:20.

Зазначається, що на даному поїзді передбачено обмеження щодо продажу місць – 50% від загальної кількості.

Наразі передбачено обмеження щодо продажу місць у цьому поїзді — 50% від загальної кількості.

Крім того, в Укрзалізниці наголошують, для посадки в поїзд пасажири обовязково повинні одягати захисні маски та пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. Пасажирам рекомендується якнайменше пересуватись по вагонах. Тимчасово у поїздах не продаватимуть напої та кондитерські вироби.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.