“Укрзалізниця” відновить поїзди з Києва у Запоріжжя з 19 серпня

З 19 серпня Укрзалізниця відновить курсування поїзда №71/72 Київ –Запоріжжя.

Повідомляє пресслужба УЗ.

Відзначається, що поїзд вирушить із Запоріжжя 19 серпня, із Києва – 20 серпня та курсуватиме через день.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

В компанії нагадають, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Нагадаємо, Укрзалізниця з 3 серпня відновила курсування поїздів Київ-Рахів. Крім того, державна компанія призначила курсування ще 14 приміських поїздів територією обслуговування Південної, Одеської та Донецької залізниць. Також, з 13 серпня відновили поїзди далекого сполучення з Києва в Чернівці та Івано-Франківськ.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.