Уряд Сінгапура розпочав поетапне відкриття країни

З 19 жовтня вакциновані туристи зможуть знову потрапити в Сінгапур. Місто-держава прагне відновити статус міжнародного авіаційного хабу та перезапустити туристичну галузь.

Про це повідомляє Reuters.

На першому етапі в’їзд дозволять громадянам Великобританії, Франції, Іспанії та США. Вакциновані мандрівники зможуть уникнути карантин за умови негативного ПЛР-тесту. Далі список країн будуть переглядати та розширювати кожних два тижні.

Крім того, влада обіцяє посилити карантинні правила для невакцинованих осіб. Їм заборонять відвідувати ТРЦ та заклади громадського харчування.

Сінгапур – один з найбільших у світі туристичних та фінансових центрів. Місцевий аеропорт Чангі в 2019 році був одним з найбільш завантажених у світі (понад 68 млн пасажирів).

В країні проживає 5,45 мільйона людей, з яких близько 83% повністю вакциновані. За останні кілька днів в Сінгапурі зареєстрували рекордну кількість заражень на коронавірус – понад 3 тис. випадків, але практично всі випадки мають легкий перебіг.

Уряд країни ще у вересні планував відкрити кордони для іноземців. Проте, тільки дозволили в’їзд мандрівникам з Німеччини та Брунею.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Як орендувати авто в подорожі

Поради та лайфхаки