Уряд визначився з датою локдауну

Кабмін пропонує ввести локдаун наступного року – з 8 по 25 січня. Проте робота транспорту на цей період не зупинятиметься.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням проєкт постанови. Згідно з пропозиціями, карантин, введений до кінця року, буде продовжено до 28 лютого 2021 року.

Так, під час дії локдауну будуть закриті навчальні заклади, окрім закладів дошкільної освіти, торгово-розважальні центри, крім відділів з товарами першої необхідності, продовольчі та непродовольчі ринки, розважальні заклади. Кафе, бари, ресторани працюватимуть тільки навинос. У готелях заборонена робота ресторанів з 23:00 до 6:00, крім надання послуг з харчування в готельному номері на замовлення клієнтів.

Водночас за словами міністра інфраструктури України Владислава Криклія, транспорт не зупинятимуться під час дії додаткових карантинних обмежень. Зокрема, автотранспорт та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння, метро – без обмежень щодо кількості місць для сидіння.

Внутрішні авіаперевезення також – без обмежень. Для подорожей закордон потрібно буде перевіряти умови в’їзду, куди прямує пасажир.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: