Усі пасажири, які прибувають до аеропорту Відня, можуть здати тест на коронавірус

З 4 травня 2020 року в аеропорту Відня розпочнуть тестувати пасажирів на коронавірус, що дозволить їм не проходити обов’язкову двотижневу обсервацію в разі негативного результату.

Як повідомляє Avianews, після здачі аналізу, результати будуть відомі через 2-3 години. Тестування проводиться в окремому приміщенні, що розташоване біля аеропорту. Дослідження проводиться методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Зазначається, що послуга є добровільною і надається лабораторією Confidence DNA Analyzes GmbH. Вартість тестування – 190 євро. Після, отримання результатів видається сертифікат, який дійсний 4 дні.

Здати аналізи також можуть пасажири, що вилітають з аеропорту. В такому разі, вони отримають документ, який можна буде пред’явити в країні призначення. Тим самим дозволить уникнути необхідність обсервації по прильоту.

Наразі аеропорт Відня обслуговує рейси в Доху, Дортмунд, Дюссельдорф, Франкфурт, Гамбург, Лісабон, Мінськ і Софію. Також працює термінал бізнес-авіації, який приймає приватні літаки. Всі пасажири і працівники під час перебування на території аеропорту повинні носити маски.

Нагадаємо, з 30 квітня Австрія розпочала вихід з карантину.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.