Узбекистан знову відкритий для українців

Громадяни України наразі можуть подорожувати до 59 країн світу.

Міністр МЗС Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу заявив, що Узбекистан відкрив кордони для українських громадян, передає УНІАН.

З минулого брифінгу, який відбувся 13 жовтня, до списку додалася одна країна – Узбекистан. Дуже там красиві міста – Самарканд, Бухара. Країна, яка насправді є дуже привабливою, хоча і наразі є не дуже популярною серед українських туристів“, – розповів Дмитро Кулеба.

Усім іноземним громадянам, які прибувають з «жовтих» і «червоних» країн, необхідно за власні кошти пройти тестування на коронавірус, а також заповнити анкету-зобов’язання на проходження  14-денної самоізоляції в готелі або в домашніх умовах.

З 4 вересня в Узбекистані розпочали відновлювати міжнародне авіасполучення, яке було тимчасово зупинене через пандемію Covid-19. Крім того, українська авіакомпанія Windrose вже отримала відповідні дозволи на відкриття рейсів з Києва у Ташкент.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.