В аеропортах Києва та Львова встановлюють лабораторії для проведення ПЛР-тестів

В Міністерстві інфраструктури займаються встановленням спеціальних лабораторії в аеропортах Києва та Львова, де прибулі пасажири зможуть робити ПЛР-тести.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента з посиланням на міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що займається пришвидшенням процесу встановлення лабораторій в аеропортах Києва та Львова, щоб прибулі пасажири могли робити там ПЛР-тести й у разі негативного результату не проходили самоізоляції.” – йдеться в повідомленні.

Крім того, для уникнення скупчень людей біля лабораторій урядовець провів перемовини з Міністерством цифрової трансформації щодо розгляду можливості прив’язати видачу результатів до додатку «Дій вдома». Це дасть змогу зменшити час самоізоляції здорових пасажирів, які прибули до України.  

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в київському аеропорту «Бориспіль» створюють лабораторії, яка буде проводити тестування на коронавірус усіх прибулих з країн «червоної» зони.

Також, Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував алгоритм припинення самоізоляції для осіб, які повернулись з країн «червоної» зони.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.