В аеропорту Бориспіль назвали місця де можна зустрічати пасажирів

В міжнародному аеропорту “Бориспіль” порадили три місця, де можна зустріти пасажирів, знайомих, родичів, друзів, які прилітають.

Про це повідомила пресслужба аеропорту в Facebook.

Неодноразово розповідали про те, що у зв’язку з карантинними обмеженнями в термінал аеропорту можуть потрапити тільки пасажири з квитком чи посадковим талоном, члени екіпажів та співробітники аеропорту. Але що робити тим хто зустрічає? Якщо ви вирішили приїхати в аеропорт та зустріти ваших коханих, родичів, друзів або просто знайомих – ця інформація для вас”, – йдеться в повідомленні.

Зустріти пасажирів, що прилітають, можна у наступних локаціях аеропорту:

Привокзальна площа біля терміналу D

Саме з цієї площі відправляються автобуси, таксі, та можна перейти до залізничної платформи. Якщо ж ви приїхали зустріти пасажирів на власному авто – скористайтеся притермінальними паркувальними майданчиками. Карта розміщення паркувальних майданчиків за посиланням.

Хол багаторівневого паркінгу на 3 поверсі

Із цього холу починається вхід та вихід з терміналу D та контроль на авіаційну безпеку. Для того, щоб зустріти в цьому холі тих, хто прилетів, заздалегідь повідомте їх про необхідність не виходячи з терміналу піднятися на ескалаторі або ліфтами з зони прильоту на другий поверх терміналу D та мостовим переходом перейти на багаторівневий паркінг.

Естакада біля терміналу D

На естакаді діє принцип “Kiss and Fly” – встановлені дорожні знаки заборони паркування та обмеження тривалості зупинки до 3-х хвилин. Якщо ви вирішили зустріти тих, хто прилетів, на естакаді, то пасажирам потрібно буде скористатися ліфтами або ескалатором та піднятися на 3 поверх терміналу D. На естакаду варто заїжджати тільки тоді, коли ви впевнені, що пасажири вийшли з терміналу та чекають вас на естакаді.

https://www.facebook.com/airportboryspil/videos/695797461015836/?v=695797461015836

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.