В аеропорту “Бориспіль” відкриють лабораторію, де тестуватимуть на Covid-19

В київському аеропорту “Бориспіль” створюють лабораторії, яка буде проводити тестування на коронавірус усіх прибулих з країн “червоної” зони.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

У Кабінеті Міністрів ми прийняли рішення про можливість в’їзду в Україну з країн так званої червоної зони в разі негативного результату ПЛР-тесту, зробленого протягом 48 годин. Паралельно ми докладаємо зусиль для того, щоб створити лабораторію в аеропорту Бориспіль, яка буде давати результат всім прибулим з “червоної” зони через дві години після прильоту “, – сказав він.

Головний санлікар зазначив, що “Україна інтегрована в загальносвітову мережу, в глобальний тренд відновлення подорожей”.

Це впливає на економіку, це розвиток авіабізнесу, туристичного бізнесу. З боку Міністерства охорони здоров’я ми робимо все можливе, щоб ця сфера працювала і приносила результати“, – пояснив Ляшко.

Крім того, Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував алгоритм припинення самоізоляції для осіб, які повернулись з країн «червоної» зони.

Джерело: gordonua


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.