В аеропорту Відня безкоштовно тестуватимуть на Covid-19

Austrian Airlines з 23 жовтня пропонує безкоштовне тестування на коронавірус для пасажирів, що вилітають з аеропорту Відня Швехат.

Як повідомляє Avianews, для дослідження використовують тест на антиген, результати якого стають відомими через 10-15 хвилин. Аналіз береться за допомогою мазка з носоглотки.

Участь в тестуванні є добровільною, проте ті пасажири, які наважились здати тест не зможуть пройти контроль безпеки до отримання результатів. Посадковий талон активується тільки в разі негативного результату.

У випадку, якщо тест покаже, що пасажир інфікований, то його направлять до медперсоналу аеропорту для перевірки та дозволять перебронювати рейс без штрафних санкцій.

В авіакомпанії відзначають, що проходження тестування не звільняє пасажирів від необхідності носити маску на борту, а також надавати результати ПЛР-аналізу, якщо такі вимоги висувають країни прильоту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.