В аеропорту Вільнюса створили кінотеатр під відкритим небом

Аеропорт Вільнюса на деякий час перетворили на автокінотеатр під відкритим небом, де крутитимуть фестивальне кіно.

Кінотеатр, який розмістили навпроти терміналу аеропорту, одночасно може вмістити до 200 автомобілів. Наразі, тут проходять покази в якості альтернативи Вільнюському Міжнародному кінофестивалю «Кіновесна», який скасували через пандемію коронавірусу.

Фото: Vilnius airport

Генеральний директор кінофестивалю Альгірдас Рамашка, який ініціював покази в аеропорту, переконує, що таким чином вдасться зберегти команду фестивалю та показати глядачам нові фільми, які були придбані для кінофестивалю.

Організатори веліли відвідувачам незвичайного кінотеатру, під час перегляду постійно залишатися в закритих автомобілях, які віддалені один від одного на фіксовану відстань. Причому, в машині може перебувати не більше двох осіб.

Фото: Vilnius airport

Щоб чути звук, відкривати вікно не потрібно. Відвідувачі кінотеатру налаштовуються на потрібну FM-хвилю і слухають звукоряд фільму через колонки автомобіля .

Якщо глядачам необхідна перерва на відвідування туалету, їм доведеться виїжджати за межі території показів.

Автокінотеатр буде працювати до кінця травня.

До речі, площі Вільнюса перетворять на вуличні кафе. Також, влада Литви дозволила відновити міжнародне авіасполучення.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.