В аеропорту Запоріжжя добудували новий пасажирський термінал

В міжнародному аеропорту “Запоріжжя” завершили роботи над будівництвом нового пасажирського терміналу, пропускна здатність якого становить 400 пасажирів на годину.

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Володимир Буряк

Карантин через пандемію коронавірусу в світі вніс свої корективи в початок роботи нового пасажирського терміналу міжнародного аеропорту «Запоріжжя», але його будівництво завершено. Тепер залишилося лише отримати всі відповідні документи.”, – розповів мер.

Міський очільник додав, що новий термінал – це сучасна будівля європейського зразка площею понад 12 тис. кв. м. Його пропускна здатність складає 400 пасажирів на годину, але і є внутрішні резерви для збільшення цього показника.

Фото: Володимир Буряк

Крім того, мер пообіцяв, що після відкриття терміналу, з центру міста запустять великі автобуси до аеропорту для зручності запорожців та гостей міста.

Карантин закінчиться, з часом ситуація налагодиться, і люди будуть літати на відпочинок, у справах, у відрядження, до рідних і друзів … Знаю, що багато хто чекав закінчення робіт з будівництва терміналу. Тепер чекаємо стабілізації ситуації в світі“, – написав мер.

Фото: Володимир Буряк

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.