В Африці будують готель в поїзді на залізничному мосту

В національному парку Крюгера в ПАР будується готель, який розташований у перероблених вагонах з чудовим видом на дику природу. Готель Kruger Shalat планують відкрити до кінця року.

Постояльцям буде доступно 31 номерів, 24 з яких розташуються у відреставрованих вагонах прямо на залізничному мосту. Крім того, ще 7 розкішних номерів, включаючи люкс для молодят, будуть знаходитись в будинку біля мосту.

300-метровий міст Селаті був побудований через річку Сабі в 1912 році, щоб привозити відвідувачів в нацпарк. Після прогулянки вони йшли ночувати в вагони, а на наступний день поїзд вирушав далі.

Зараз міст є частиною покинутої залізничній лінії. Міст, на якому розміщуватимуться вагони, пройшов спеціальну експертизу, щоб переконатися, що його конструкції надійні і безпечні для використання.

Вартість номера складе майже €400 з людини за добу. Перебування в готелі включає в себе страви африканської кухні, домашні напої і два сафарі-тури в день.

На сайті готелю говориться, що через пандемію коронавірусу неможливо назвати точну дату відкриття готелю.

За матеріалами: Strelka Mag


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.