В Амстердамі демонтували знак «I amsterdam», через те що він занадто індивідуалістичний

Згідно рішення міської ради Амстердама, було демонтовано знак «I amsterdam», після того як його звинуватили у просуванні «масового туризму». — пише Dezeen.

Одне з найгарячіших місць в самому Амстердамі , популярні червоні та білі букви зі слоганом «Im amsterdam», які розміщувались на площі навпроти музею Rijksmuseum в центрі міста, були зняті міською владою на тлі ствердження, що вони занадто індивідуалістичні.

Фото: telegraph.co.uk

Причиною цього стало звернення міського депутата Фемке Роосма, представника лівої партії GroenLinks . Політик стверджує, що знак давав неправильне повідомлення про цінності міста.

«Повідомлення — «я Амстердам» полягає в тому, що ми всі люди в цьому місті. Ми хочемо показати щось інше: різноманітність, толерантність, солідарність. Цей слоган справляє враження про місто, як якоїсь маркетингової історії. Амстердамці хочуть повернути собі місто.» — заявив депутат.

Букви вперше були встановлені в 2004 році як частина міської маркетингової кампанії агентства KesselsKramer , яка мала на меті «відзначити громадян міста у їх різноманітності».

Знак став настільки популярним, що вдень біля нього робили по шість тисяч селфі. Це призвело критиків до припущення, що люди більш зацікавлені у зйомці фотографій за межами музею, ніж огляду творів мистецтва всередині.

https://twitter.com/Iamsterdam/status/1069544026574110721

Повідомляється, що знак в даний час зберігається для реконструкції, після чого він буде «подорожувати» по місту і навколишньому регіону, створюючи в центрі уваги менш відомі квартали, заходи та визначні пам’ятки.