В Амстердамі хочуть заборонити продаж легких наркотиків туристам

В кофішопи пускатимуть тільки місцевих жителів.

Мер Амстердама Фемке Халсема заявила, що поки не відомо коли буде прийнято рішення, передає rbc. Для початку дане питання обговорять в мерії з представниками бізнесу.

Нам потрібні туристи, які приїжджають заради багатства і краси культурних установ. А не ті туристи, які приїжджають сюди тільки гуляти напідпитку“, – розповіла Фемке Халсема, мер Амстердаму.

При цьому вона вважає, що зміна правил продажу легких наркотиків може поміняти уявлення туристів про місто.

В Нідерландах поширені так звані кофішопи, які мають дозвіл на продаж марихуани, а також продуктів, що містять її. За останні роки кількість кофішопів в Амстердамі скоротилась з 283 до 166, але попит на легкі наркотики все ж високий.

Рішення заборонити продаж легких наркотиків в Амстердамі обговорювалось і раніше. Проте всі вони зводились до рішення, що торгівля переміститься на вулиці та стане незаконною.

До речі, місцева влада Амстердаму заборонила здавати в оренду туристам помешкання в центрі міста через онлайн-платформу Airbnb.

6 відомих музеїв Європи, варти вашої уваги


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.