В Аргентині туристам компенсуватимуть половину вартості путівки

Влада Аргентини вирішила сфокусуватись на розвитку внутрішнього туризму та повертатиме туристам 50% вартості путівки.

«Метою цього закону є пом’якшення економічного та соціального впливу COVID-19 на туризм і надання інструментів для ефективного відновлення роботи галузі», – йдеться в офіційному документі уряду.

Туристична галузь в Аргентині сильно постраждала під час пандемії Covid-19. Багато підприємств призупинило роботу ще з початку березня. Однак, після масових акцій та протестів, на які вийшли працівники галузі по всій країні, влада вирішила підтримати туристичну індустрію.

Влада планує зменшити внески, ввести податкові канікули і підтримати компанії по частині виплати зарплат. Також, місцевим туристам, які планують подорожувати по країні, компенсують половину вартості путівки. Гроші, які поверне держава, можна буде тільки витратити на нові подорожі.

За інформацією МЗС України, 91% захворювань в Аргентині зафіксована у столиці країни та провінції Буенос-Айрес. Наразі влада країни заборонила в’їзд для всіх іноземних мандрівників.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.