В Австралії спортсменів хочуть помістити на розкішний острів, щоб продовжити змагання

Гравці одного з найпопулярніших видів спорту в Австралії можуть провести карантин на острів, де зможуть продовжити змагання по регбі.

Фото: CNN

Як повідомляє CNN, Національна ліга регбі (NRL) змушена була скасувати весь сезон. Тому, в менеджера одного з курортів Австралії, виникла зухвала ідея, як повернути гравців на поле під час карантину.

Було запропоновано розмістити гравців на курорті Tangalooma Island Resort, що знаходиться на острові Моретон біля узбережжя Квінсленду. Комплекс може розмістити до 1500 гостей, яким пропонує спуски з піщаних дюн, катання на катамаранах та годування дельфінів кожного вечора.

За пропозицією курорту Джеймса Девіда, сотні гравців з 16 команд NRL житимуть на острові, де зможуть проводити матчі ліги на порожніх стадіонах, які транслюватимуться по всьому світу. Усі тренування проводилися б на острові – на пляжі та у воді, а злітно-посадкову смугу острова можна перетворена на тимчасове поле.

У нас траса 900 метрів на 60 метрів – середня довжина поля регбі становить приблизно 120-ти непарних метрів, тому у нас, ймовірно, може бути п’ять майданчиків для гри“, – сказав Джеймс.

Менеджер також заявив, що його курорт міг би прийняти гравців через чотири-шість тижнів, припускаючи, що кількість випадків коронавірусу в кранії стабілізується або сповільниться і органи охорони здоров’я підтримають план.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.