В Австрії відкриють гірськолижні курорти, але з карантинними обмеженнями

Уряд Австрії планує запустити сезон гірськолижного відпочину, але при цьому введуть низку карантинних обмежень у зв’язку з Covid-19.

Про це повідомляє Bloomberg.

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що ресторани та бари зможуть обслуговувати лише сидячих клієнтів. Також, більше не буде вечірок «після лиж» апре-скі. Дані заходи спрямовані запобігти ряду спалахів коронавірусу, які затьмарили минулий зимовий сезон.

Крім того, Міністр туризму Елізабет Кестінгер також оголосила про інші заходи, серед яких:

  • Туристів просять дотримуватися мінімум 1-метрової відстані та носити маски в місцях масового скупчення та ліфтах
  • Викладачі гірськолижного спорту, а також персонал готелів, ресторанів та підйомників будуть регулярно проходити тестування
  • Ресторани потрібно буде закривати не пізніше 1:00 ночі.

З 1 серпня Австрія знову розпочала приймати авіарейси з України, але пасажирам потрібно пред’явити негативні тести на Covid-19 і пройти 10-денний карантин.

За даними МЗС України, в’їзд до Австрії з туристичною метою заборонено для українців. Дозволено в’їжджати – дипломатам; громадянам ЄС та Швейцарії; особам, які працюють на вантажних перевезеннях; доглядаючий та медичний персонал; особи, які отримали спеціальне погодження в Посольстві Австрії в Києві (проходження лікування, гуманітарні працівники, транзитні подорожуючі, тощо).


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: