В Болгарії відновлюють туристичні поїздки та відкривають готелі

З 13 травня в Болгарії скасовують заборону на туристичні поїздки в середині країни та відкривають готелі.

Про це заявила міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова, повідомляє агенція Nova

З наступної середи ми зможемо подорожувати як туристи. Разом з надзвичайним станом буде скасовано наказ міністра туризму, який забороняє подорожі для туризму. Зважаючи на те, що ми дали можливість ресторанам, які мають відкриті тераси та зони для роботи, усі місця розміщення матимуть можливість працювати, в першу чергу – пансіонати, невеликі готелі, які відповідають обмеженням та вимогам“, – розповіла міністр Ангелкова.

За її словами, цьогоріч Болгарія зробить ставку на внутрішній туризм, щоб допомогти туристичному сектору подолати наслідки карантину. Одна з важливих запланованих змін – зменшення або звільнення від державної чи муніципальної орендної плати.

Водночас, незважаючи на послаблення туристичних заходів, промисловість Південного Причорномор’я не є оптимістичною щодо літнього сезону. Багато готельєрів переконані, що не відкриються цього року, а інші все ще розглядають можливість роботи, чекаючи змін у ситуації.

Індустрія найбільшого туристичного комплексу в країні – “Сонячний берег” ще більше хвилює. Там більшість власників готелів зараз вагаються взагалі відкривати цей сезон.

В галузі існує величезна напруга, викликана переважно цією невизначеністю – коли і за яких умов туристичні поїздки будуть дозволені в європейському масштабі. Це в поєднанні з низькою зайнятістю зробить наш бізнес невигідним “, – сказав Теодор Пастурмаджієв, менеджер готелю.

Нагадаємо, раніше Ніколіна Ангелкова заявляла, що в Болгарії відкрити туристичний сезон планують з 1 липня.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.