В “Борисполі” десятки туристів не змогли вилетіти до ОАЕ через “неправильні” тести

В аеропорту “Бориспіль” 43 українці не змогли вилетіти в Дубай через зміну карантинних правил.

Як повідомляє телеканал “Україна 24” у своєму сюжеті, за декілька днів до рейсу в ОАЕ прийняли нові вимоги для українців, але про нововведення знали не всі туристи.

Зокрема, про зміну правил польоту пасажири дізнались вже в аеропорту. Співробітник авіакомпанії пояснив, що не пускає на борт пасажирів, бо тест на коронавірус був зроблений в лабораторії, яку не визнають в ОАЕ.

Нікого з пасажирів не попередили, що у них якісь свої правила … Ми спілкувалися з усім аеропортом, з дівчатами – ніколи нікому ніяких повідомлень не було. На сайті була інформація? На сайті не було”, – обурюється одна з пасажирок Юлія Ковальова.

Проте деякі пасажири терміново взяли квитки на рейс іншої арабської авіакомпанії і вилетіли в Дубай. Там у всіх перевірили тільки наявність тесту.

З тими ж документами і тими ж тестами я полетіла успішно, а в аеропорту Дубая просто брали в руки тест і дивилися, що англійською мовою, і все було добре“, – розповіла мешканка Львова Мар’яна Яцульчак.

Водночас, в українській авіакомпанії пояснюють, що отримали певні вимоги від Еміратів, тому нехтувати ними не мали права. Також запевняють, що про нові правила пасажирів попереджали листом, а про зміни інформували на сайті.

Згідно з авіаційним правилам, саме пасажир відповідає за одержання всіх необхідних документів для подорожей. На нашому сайті можна знайти рекомендації, дізнатися, які правила існують для того, щоб здійснити подорож в ту чи іншу країну“, – розповіла директор з підтримки виробництва компанії “Міжнародні авіалінії України “Тетяна Орлова.

Перед вильотом пасажир сам повинен уточнювати необхідну інформацію – особливо в умовах пандемії, коли правила змінюються щодня, стверджують в авіакомпанії.

На конфліктну ситуацію відреагували і в Об’єднаних Арабських Еміратах. Пасажирам з України дозволили проходити тест в будь-якій лабораторії, яка є в списку Міністерства охорони здоров’я.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.