В Британії створили інтерактивну карту звуків лісу

Ентузіасти з Великої Британії створили унікальну інтерактивну мапу, за допомогою якої можна послухати однохвилинні аудіозаписи звуків лісу, записаних по усьому світу.

Творцями проєкту стала група Wild Rumpus, яка щороку організовує в Англії триденний Міжнародний лісовий фестиваль Timber Festival. Який популяризує взаємодію людей і лісів через музику, образотворче мистецтво та інші види творчості.

Проте в цьому році через коронавірус фестиваль довелось відмінити. За словами директора Wild Rumpus Сари Берд, команда задумалася: як в цих умовах можна допомогти людям спілкуватися з природою і надихатися нею?

У травні група звернулася до учасників своєї спільноти по всьому світу з проханням надати однохвилинний ролики з різними звуками лісу.

Ініціатори були абсолютно вражені, коли вже в перші кілька днів після звернення вони отримали матеріали зі США, Чилі , Угорщини, Нової Зеландії, Індонезії, Малайзії і багатьох інших країн.

Ролики вмонтували в інтерактивну звукову карту, яку можна слухати в будь-який час. Крім того, користувачі можуть завантажувати ті звуки, які їх особливо вразили.

Скористатись інтерактивною мапою можна за посиланням.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.