В Будапешті показали, як працюватиме аеропорт відповідно до нових правил

Угорський аеропорт Будапешт відновить польоти відповідно до нових, більш строгих правил, з якими зіткнуться пасажири під час посадки в літак.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію аеропорту Будапешт.

Аеропорт підготовлений до польотів відповідно до нових строгими правилами, а також протоколом аеропорту“, – йдеться в повідомленні.

Фото: Budapest Airport

Зазначається, що аеропорт приділяє більше уваги управлінню чергами і контролює дотримання дистанціювання між пасажирами за допомогою наклейок на підлозі та інформаційного табла.

Наклейки, що інформують про заборону, також прикріплені до певних сидінням в терміналі SkyCourton, – це також робиться для того, щоб люди, що знаходяться там, зберігали безпечну відстань“, – додають в аеропорту.

Фото: Budapest Airport

Крім цього, встановлять спеціальні прилади з дезінфікуючими засобами. Співробітники аеропорту, які через специфіку роботи не зможуть дотримуватись встановленої відстані між людьми, змушені будуть обов’язково носити маски.

Фото: Budapest Airport

Також в аеропорту пасажирам, що вилітають з Будапешта, пропонують використовувати систему реєстрації багажу самообслуговування і онлайн-реєстрацію для мінімізації фізичного контакту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.