В Чорнобильській зоні створили новий унікальний маршрут на всюдиходах

В Чорнобильській зоні для відвідувачів розробили новий маршрут на всюдиходах, який покаже туристам нові унікальні місця зони відчуження.

Про це повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження у Facebook.

Відзначається, що Державне агентство України з управління зоною відчуження з ініціативи та за підтримки Асоціація чорнобильських туроператорів розробило унікальні маршрути – на українському всюдиході SHERP.

«Туристична привабливість зони відчуження є одним із векторів проекту «Магніт України: Чорнобиль» над якими за підтримки Офісу Президента, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з розвитку туризму, зараз працюють в Агентстві. А розробка та затвердження нового маршруту – ще один крок, щоб популяризувати зону відчуження для відвідування», – повідомив заступник Голови ДАЗВ Максим Шевчук.

Маршрут пролягає у 30-ти кілометровій зоні відчуження та включає в себе пересування сушею та водним шляхом.

Перед затвердженням маршруту було проведено радіаційно-дозиметричний контроль. За оцінками ДСП «Екоцентр», контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

«Розроблений маршрут є унікальним ще тим, що завдяки використанню SHERP можна буде побачити унікальні локації, які ніколи не демонструвалися раніше. Зокрема, глянути і затоплені баржі, пристані та техніку, що використовувалася ліквідаторами після аварії на ЧАЕС», – повідомляє Ярослав Ємельяненко

Він додав, що це – важливий етап подолання психологічної травми цілої нації та реалізації величезного туристичного потенціалу держави.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.