В Чорнобилі створять унікальний музей військової техніки

В Чорнобильській зоні планують відкрити унікальний музей, в якому зберуть військову техніку, що була задіяна в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Про це повідомляє Асоціація чорнобильських туроператорів.

Зразки військової техніки планується зібрати на території АТХ-2 в місті Прип’ять.

Кожна з цих машин виконувала унікальні роботи, часто вперше в світовій практиці. Адже досвіду ліквідації таких масштабних радіаційних аварій не мала жодна країна в світі. Кожен механічний ліквідатор має свою історію, яку ми маємо розповідати новим поколінням українців та іноземних відвідувачів“, – впевнений Ярослав Ємельяненко, голова Асоціації чорнобильських туроператорів.

Ініціатором створення музею є Асоціація чорнобильських туроператорів, яка поставила за ціль зберегти історію, щоб ще багато десятирічь розповідати про подвиг ліквідаторів всьому світові.

До речі, в Чорнобильській зоні для відвідувачів розробили новий маршрут на всюдиходах, який покаже туристам нові унікальні місця зони відчуження.

Крім того, вже цієї осені в Україні запустять перший мобільний додаток про Чорнобиль. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.