В Чорногорії планують в червні відкрити кордони для туристів

В уряді Чорногорії повідомили, що країна готується відкрити кордони для туристів вже в червні 2020.

Як повідомляє 34Travel, з 4 травня в Чорногорії відновили роботу транспорт, магазини, заклади культури та спорту. З 11 травня дозволили пересуватися на приватних автомобілях і громадському транспорті, повністю відкрили морське сполучення всередині країни.

«Якщо така епідеміологічна ситуація продовжиться, а вжиті і вживаються заходи дають нам право бути оптимістами, з початку червня ми очікуємо відкриття наших кордонів і встановлення транспортного сполучення», – повідомили в національній туристичної організації.

Наразі влада працює над створення нових правил для готелів, будинів відпочинку, ресторанів, кафе та пляжів. Вони планують створити безпечний прості для туристів. Так, на пляжах п’ятизіркових готелів, передбачається одна пара лежаків на 16 кв.м, які будуть регулярно дезінфікуватись.

Організація Morsko dobro почне проводити моніторинг якості морської води. Його результати, як і актуальна інформація про ситуацію в країні, будуть доступні туристам в спеціальному мобільному додатку, яке випустять до нового сезону.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.