В Чилі планують приймати іноземних туристів з наступного місяця

З грудня можна буде подорожувати до південноамериканської країни, проте з деякими карантинними обмеженнями.

Як пише Travel+Leisure, туристам потрібно буде летіти в міжнародний аеропорт імені Артуро Меріно Бенітеса в Сантьяго та надати негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Також, потрібно надати декларацію про стан здоров’я на згоду на щоденне відстежування за допомогою мобільних додатків.

Водночас іноземним туристам не потрібно буде проходити самоізоляцію чи карантин. Вони зможуть вільно подорожувати країною, але змушені будуть повідомляти про свій стан здоров’я та будь-які симптоми коронавірусу.

У Чилі мандрівникам доведеться дотримуватись комендантської годити, носити захисні маски та бути готовим до будь-яких нових карантинних обмежень.

В березні країна закрила кордони для несуттєвих подорожей через стрімке поширення коронавірусної інфекції. На сьогодні влада повідомила про понад півмільйона випадків COVID-19 та майже 15 000 смертей.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.