В Дубаї відкриють розкішний плавучий готель на воді

Плавучий палац під назвою Sea Palace Floating Resort являтиме собою фешенебельний готель на воді, оточений шістьма розкішними плавучими віллами.

Як пише УНІАН, вартість будівництва готелю становить близько $164 млн. На цю мить вже виконано 65% робіт. Будівництво ведеться в прибережних водах Дубаю, біля району Dubai Marina.

Фото: thenationalnews.com

Дизайн готелю буде нагадувати “скляний човен”, який буде приводитись в рух валовими двигунами. Готель оснащений гідравлічною системою, тому буде стійко триматись на хвилях.

Фото: thenationalnews.com

Одна з плавучих вілл вже готова і навіть продана бізнесмену індійського походження за $5,4 млн. Будинок на воді має безліч балконів і басейн просто неба. На першому поверсі розміщено чотири спальні для господарів, на другому – дві для персоналу. В плавучому будинку буде скляна підлога, система стерилізації повітря, переробки сміття та живлення сонячною енергією.

Фото: thenationalnews.com

До речі, в Дубаї запрацював готель, де можна жити з домашніми улюбленцями.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.