В готелях на Кіпрі безплатно тестуватимуть туристів

На острові планують скасувати плату за тестування на коронавірус для іноземних туристів.

Про це повідомляє місцеве видання Phileleftheros.

На Кіпрі з 1 серпня введено нову вимогу для невакцинованих іноземних туристів. Зокрема, мандрівники, які перебувають на острові понад тиждень, зобов’язані кожні 72 години здавати тест своїм коштом. Зараз вартість: €20 – €30 за ПЛР-тест або €10 – за тест на антитіла. Негативний результат дозволяє отримати SafePass, з яким можна вільно пересуватись островом та відвідувати заклади.

Асоціація власників готелів Кіпру (PASYXE) вирішила взяти на себе витрати за тестування для іноземних туристів. Організація вже уклала контракт з приватною лабораторією, яка буде тестувати гостей готелів, що входять в асоціацію. Іноземним туристам не потрібно буде нікуди йти чи їхати. В готелі приїжджатиме мобільна лабораторія для проведення тестування.

Нагадаємо, на Кіпрі посилили правила перетину кордону для невакцинованих мандрівників. Пасажири повинні перед посадкою пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту. Після прильоту потрібно пройти повторний ПЛР-тест. До отримання результатів, туристи залишаються на самоізоляції (3 години)


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

5 важливих порад для тих, хто збирається на Кіпр вперше

Куди краще не літати, де жити на Кіпрі, в які дні на острові ніхто не працює та інші цінні лайфхаки