В’єтнам розпочав відновлювати міжнародне авіасполучення

Влада В’єтнаму дозволила відновити міжнародне авіасполучення, але поки що тільки з шістьма країнами.

Як повідомляє 34Travel, з 15 вересня аеропорти країни розпочали приймати літаки з Гуанчжоу (Китай), Тайбея (Тайвань), Сеула (Південна Корея) і Токіо (Японія). З 22-го числа розпочнуть виконуватись рейси з Пномпеня (Камбоджа) і В’єнтьяна (Лаос). 

Планується здійснювати по два перельоти на кожному напрямку.

В’їзд до В’єтнаму наразі залишається закритим для громадян України. Поки що в країну можуть дозвіл приїжджати резиденти країни, дипломати, інвестори, експерти. Проте перед поїздкою потрібно буде обов’язково пройти тестування на коронавірус, а після прибуття – пройти двотижневу самоізоляцію.

Нагадаємо, раніше влада країни почала пом’якшувати карантинні обмеження. Так, в більшості міст країни зняли обмеження на ведення підприємницької та іншої діяльності, а також на надання послуг, відкриваються магазини, кафе і ресторани. Однак, громадяни і надалі повинні дотримуватися заходів із запобігання поширенню інфекції.

До речі, авіакомпанія Azur Air отримала дозволи від ДАСУ на виконання чартерних авіарейсів з України у В’єтнам.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.