В’єтнам відкриває деякі курорти для туристів

Починаючи з листопада вакциновані туристи або ті, хто повністю одужав від Covid-19 можуть відвідати п’ять курортів В’єтнаму без проходження карантину.

Відновлювати туристичну галузь В’єтнаму планують в три етапи, пише Phnom Penh Post.

На першому етапі для туристів відкриють п’ять напрямків – це острів Фукуок, Кханьхоа, Куанг Нам, Куанг Нінь та центральне місто Дананг. Мандрівників прийматимуть у рамках пакетних туристичних програм.

З січня 2022 запустять другий етап, який розширить масштаби першого етапу внаслідок відновлення регулярних чартерних та міжнародних комерційних авіарейсів. На останньому етапі, туристичний ринок В’єтнаму повністю стане доступним для туристів. Дата його початку залежатиме від ситуації з пандемією, за оцінкою попередніх етапів.

Для в’їзду до В’єтнаму потрібно пред’явити сертифікат про повну вакцинацію та зробити три ПЛР-тести після прибуття. Крім того, до щеплених українців застосовується спрощена вимога карантину — семиденна ізоляція.

У В’єтнамі визнаються такі вакцини: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Sinopharm, Moderna, Janssen, Hayat-Vax, Abdala, SPUTNIK V.

Нагадаємо, влада В’єтнаму ще в жовтні планувала відкрити Фукуок для щеплених туристів.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.