В європейських музеях планують впровадити україномовні аудіогіди

Вже сім україномовних аудіогідів впровадили у музеях Австрії, Туреччини, Азербайджану та Литви. Ще три аудіогіди для музеїв Чорногорії та Литви вже на фінальній стадії.

Як повідомила дружина президента України Олена Зеленська, планується впровадити україномовні гіди в музеях Франції, Італії, Ізраїлю, Німеччини та Великобританії, передає УНІАН.

Зокрема, за пів року було впроваджено україномовні аудіогіди в галереї Альбертіна та Музеї історії мистецтв у Відні, в палаці Долмабахче в Стамбулі, в музеї просто неба Ефес в Ізмірі та в національному пару Гьорме у Каппадокії. Також, україномовні аудіогіди можна знайти в музеї килимів у Баку та в національному художньому музеї у Ризі.

Ще три аудіогіди для музеїв у Чорногорії та Литві вже на фінальній стадії, залишилися тільки технічні моменти – переклади та звукозапис. Також досягнуто домовленості щодо впровадження українських аудіогідів з п’ятьма музеями Франції, Італії, Ізраїлю та Німеччини“, – заявила Зеленська

Крім того, вже давно ведеться співпраця з ізраїльським Меморіальним комплексом історії Голокосту “Яд Вашем”. Вже вдалось вийти на фінальну стадію щодо впровадження українського аудіогіда, переклад вже зроблено – залишились тільки технічні процеси.

6 відомих музеїв Європи, варти вашої уваги


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.