В Іспанії планують приймати іноземних мандрівників з 20 травня

В’їзд також планують дозволити мандрівникам з третіх країн.

Як розповів міністр туризму Іспанії Реєса Марото, наразі в ЄС розглядають рекомендацію 912 Ради ЄС про тимчасове обмеження несуттєвих поїздок з країн, що не входять в Євросоюз. Очікується, що остаточне рішення буде прийнято 20 травня.

Міністра також нагадав, що в червні будуть запущені “ковід-паспорти” для полегшення подорожей в умовах пандемії. Документ спростить перетин кордонів в ЄС. Єврокомісія нещодавно представила пропозицію щодо пом’якшення обмежень для мандрівників. 

В уряді Іспанії зазначають, що Іспанія “дуже скоро відкриється та вітатиме усіх, хто хоче провести ідеальну відпустку після “найгіршого” року”. Іспанія є однією з країн, яка активно просуває запровадження паспорту вакцинації в Європі.

Наразі Іспанія закрита для іноземних туристів з третіх країн. Виняток становлять особи, які мають дозвіл на проживання в ЄС, дипломати, медпрацівники, водії, члени екіпажів, студенти.

Нагадаємо, в Італії також очікують відповідних рішень, щоб вже в травні відкритись для туристів з третіх країн. Натомість Греція вже з 15 травня впускатиме іноземних мандрівників.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки