В Італії можуть обмежити або скасувати польоти Ryanair

Влада Італії пригрозила Ryanair обмежити або повністю скасувати авіарейси через недотримання правил.

В повідомленні авіаційного регулятора Італії (ENAC), авіакомпанію звинувачують у систематичному порушенню правил, встановлених італійською владу у зв’язку з пандемією Covid-19, на борту літаків.

Ірландський лоукост вже отримав повідомлення про порушення і можливі санкції. Одна з них передбачає обмежити завантаженість рейсів на 50%.

Якщо порушення і надалі будуть фіксуватись, ENAC має намір повністю заборонити авіарейси Ryanair з Італії та зобов’язати компанію пересадити пасажирів на альтернативні рейси.

Як повідомляють в avianews.com, у Ryanair на подібні звинувачення відповіли, що вони є некоректними і авіакомпанія повністю дотримується усіх карантинних заходів запроваджених урядом Італії.

Вони включають обмеження на провезення ручної поклажі, нові правила посадки в літак для виключення черг, обмежений сервіс на борту.

Авіакомпанія Ryanair ще в червні отримала дозвіл на авіарейси між Україною та Італією. На даний момент авіакомпанія літає з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 11 маршрутами в Італії, проте планується розширити мережу до 17 напрямків.

Найгірші місця Ryanair

та інших авіакомпаній

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.