У Венеції обмежать кількість туристів та введуть новий турзбір

В такий спосіб місцева влада планує боротись з “овертуризмом” та обмежити одноденні поїздки у Венецію.

Про це пише Euronews.

Цього року мандрівники зможуть відвідати Венецію тільки після того, як замовлять квитки онлайн. Вони будуть дійсними лише один день та коштуватимуть 5 євро.

Як пояснила заступниця мера міста Симоне Вентуріні, мета полягає в тому, щоб запобігти масовим одноденним туристичним поїздкам. До цього, площами міста щоденно могло прогулюватись близько 100 тис. туристів.

За потоком відвідувачів стежитимуть п’ятисот камер відеонагляду, постійно транслюючи кадри з вулиць у пошуках “бездомних” туристів. Поліція також зможе встановлювати особи людей завдяки даним з мобільних телефонів.

Заходи щодо контролю над туристичним потоком планували запровадити ще у 2020, проте через пандемію, місцева влада вирішила відтермінувати з введенням збору.

Влада Італії продовжує активно боротись з “овертуризмом”, від якого страждають багато міст в країні. Наприклад, щоб обмежити напливи туристів у Флоренції, місце влада вирішила розвести експонати галереї Уффіці по всій Тоскані, тим самим перетворивши регіон в суцільний музей.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

5 маловідомих міст Італії

Які варто відвідати