В Італії розігрують в лотерею віллу в Тоскані

Британське подружжя вирішило розіграти в лотерею свій будинок для відпусток, який знаходиться в мальовничому італійському селі на півночі Тоскані.

Фото: Jon and Annemarie Nurse

На розіграш, який відбудиться 1 лютого 2021 планують продати 20 000 квитків. Лотерейний квиток можна придбати за $32. Переможець зможе жити в особняку, здавати його оренду або продати.

Фото: Jon and Annemarie Nurse

11 років тому Джон і Аннмарі Нерс з Дорсета купили будинок на півночі Тоскані в селі Гарфаньяне. Тепер вони хочуть розіграти його, а частина доходу від лотереї (64 600 доларів) пожертвувати британської благодійної організації The Children’s Society.

Фото: Jon and Annemarie Nurse

У будинку три ванні кімнати, чотири спальні, вітальня і повністю обладнана кухня з усією необхідною технікою: духовкою, плитою, холодильником і посудомийною машиною. Їдальня розрахована на вісім чоловік.

Фото: Jon and Annemarie Nurse

У дворі розбитий сад, є обідня зона і навіть басейн розміром 9,5 х 4 метри.

Переможцю також оплатять два рейси з будь-якої точки Європи для підписання контракту, дві ночі проживання в готелі та оренду автомобіля.

 Детальну інформацію про лотереї можна знайти за посиланням.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.