В Італії знайшли спосіб, як боротись з “овертуризмом”

Експонати з відомої флорентійської галереї Уффіці планують розвести по всій Тоскані, тим самим перетворивши регіон в суцільний музей.

В такий спосіб місцева влада планує обмежити напливи туристів у Флоренції після пандемії, пише CNN. Проєкт Uffizi Diffusi передбачає, що твори мистецтва, які зберігаються в галереї, будуть демонструватись по всій околиці Тоскани, перетворюючи регіон в один великий музей.

Деталі нового проєкту зберігаються в таємниці, але планується щонайменше 60, а може навіть 100 виставкових площ по Тоскані. Вони включатимуть віллу Медічі в Монтелупо-Фьорентіно, портове місто Ліворно, курортні міста Монтекатіні-Терме та Кареджі. Також, з моменту оголошення проєкту, інші міста вже пропонують свою нерухомість для виставок: Віареджо, Серавецца, Лукка та інші. Перший етап проєкту повинен розпочатись цього літа.

Крім того, оскільки поведінка туристів у Флоренції часто була незадовільної, місцева влада запустила спеціальну кампанію доброї поведінки “Насолоджуйся повагою Флоренції“. Програма передбачає штрафи до 500 євро для тих, кого спіймали на пікніках на вулицях міста чи малюючи графіті на пам’ятниках.

5 маловідомих міст Італії

Які варто відвідати

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.