В Італії знову продають будинки за €1

Цього разу маленьке містечко Пратола-Пелінья в регіоні Абруццо вирішило в такий спосіб повернути жителів в покинуті будівлі.

Мальовниче містечко Пратола-Пелінья розташоване в Апеннінських горах, неподалік від популярних гірськолижних курортів. З 30-х років минулого століття населення міста скоротилось майже вдвічі – до 7 тис. осіб. Тому місцева влада вирішила знову заселити покинуті будинки та вдихнути в місто нове життя.

З приблизно 600 порожніх будівель в місті, влада планує продати 250 будинків. Новим власникам не доведеться вносити жодних депозитів, як підтвердження їх намірів оселитись в місті. Однак, потрібно буде підписати договір, в якому прописані штрафи до 10 тис. євро, якщо новий власник протягом пів року не надасть повний план будівельних робіт. Закінчити ремонт потрібно протягом трьох років.

Більшість запропонованих будинків є досить невеликими – близько 70 кв.м на двох поверхах. Деякі з них мають кілька балконів з кованого заліза, підвал та сходи до вхідних дверей. Майже всі будинки мають два окремі входи. У більших будинках навіть є власне горище та тераса. Залишились також будинки, які прикрашені настінними гербами та мають розмальовані дерев’яні двері.

До речі, в італійському регіоні Калабрія пропонують до 28 000 євро протягом трьох років за переїзд до маленьких сіл та відкриття там власної справи.

Джерело: CNN


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

5 маловідомих міст Італії

Які варто відвідати
Теги: